BUDOWA INSTALACJI GAZOWYCH

AXAN Sp. z o.o. od wielu lat dokonuje montażu przydomowych instalacji grzewczych na gaz płynny. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy profesjonalne mechanizmy, które pozwalają nam w pełni sprostać Państwa wymaganiom.

DOSTAWA BUTLI Z GAZEM

Dostawa butli z gazem do domu w najlepszej cenie na rynku!
Dowiesz się na jakim terenie dowozimy gaz, jakie rodzaje butli oferujemy, jak podłączyć butlę gazową na własną rękę, co robić w przypadku awarii butli.

HURTOWA SPRZEDAŻ GAZU DLA FIRM

Jesteśmy pionierem dystrybucji płynnego gazu w Polsce. Zaopatrujemy różne sektory gospodarki takie jak rolnictwo, przemysł, usługi i indywidualne gospodarstwa domowe, zapewniamy pierwszorzędną jakość gazu w butlach, autogazu, czy gazu do zbiorników gazowych umożliwiając dostęp do ekologicznego i ekonomicznego źródła energii.

Sprzedaż gazu grzewczego

SPRZEDAŻ GAZU GRZEWCZEGO

AXAN to doskonale rozbudowana sieć dystrybucji i transportu z świetnym zapleczem logistycznym obejmującym swoim działaniem całą Polskę. Dysponujemy nowoczesną flotą cystern do przewozu LPG oraz rozlewniami gazu płynnego. Tak rozległa sieć pozwala nam na szybką i ciągłą dostawę w każdy region Kraju.